Insta Kontent

Dla

Ciebie

Wydobędę z Ciebie tę iskrę, która przyciągnie innych na Twoj profil.

Gdzie? Lipków koło Warszawy

Kiedy? – 1.07.2023, godz. 9-18

Liczba miejsc OGRANICZONA!

Dzień za dniem mija, a rolek i nagrań nie przybywa?   

Kochana Instagramerko!

Nawet nic nie mów! Ja wiem, że nikt Ci nie robi nagrań przez to czujesz blokadę w dalszym działaniu i na Twoich social mediach wieje nudą. Rozumiem też, że ciężko jest się zmotywować do regularnych nagrań w domu lub w plenerze, szczególnie, gdy nie masz nikogo do pomocy.

Ogrom zadań, które musisz wykonać prowadząc social media z sukcesem potrafi przytłoczyć!

A jak wygląda Twoja codzienność? Zasypana obowiązkami Ty, najczęściej zawinięta w ulubiony sweterek, włosy związane na cebulę 🧅, wygodnie i bez makijażu. I to jest super!

Uwielbiam takie życie, ale szefowo! Pozwól się nagrać a będziesz miała bazę na kolejne miesiące, na Twoich profilach powieje świeżością i nową energią do działania. Materiały wykorzystasz do kolejnej kampanii, na social media, do wizytówek, na stronę i gdzie tylko  zechcesz. 

#NOWEZDJECIANOWATY

W tym dniu obsłużymy Cię hybrodywo! Razem z fotografką zadbamy o profesjonalne zdjęcia dla Ciebie. Wykorzystasz je na stronę, jako okładki produktów, nowe posty, Insta stories, rolki animowane. Studio Oranżeria, w którym się spotkamy cechuje się kobiecym klimatem, różnorodnością miejsc i kolorów. Wierzę, że to idealne miejsce na idealną sesję dla Ciebie. Do dyspozycji mamy ogród, piaszczysty lounge, szklaną altanę, kwiecisty ganek, pomieszczenia stylizowane na przytulne biuro lub salon – z tego zestawu powstaną cudowne materiały dla Twojej marki osobistej. 

CO OTRZYMUJESZ?

Nagrania wideo

Pod moim okiem wykonamy Ci pakiet filmów, które posłużą Ci w różnych celach: w rolkach, Insta stories, na stronę.

 

Szkolenie

Nauczysz się estetycznej edycji Rolek! Będziemy pracowały na nagranych w tym dniu materiałach. Pokażę Ci również jak stworzyć interesującą wideo-wizytówkę na Twoje profile w SM.

 

 

Know-how

Podczas tego dnia zdobędziesz mnóstwo inspiracji i know how na samodzielne późniejsze działanie.

Nowe znajomości 

Insta koleżanki do wspólnych działań, siatka wsparcia i koleżanki do późniejszych wspólnych nagrywek i współpracy! 

Zapis możliwy
do 19.06!

 

All inclusive – przerwa kawowa i obiad.

Nad wideo zaczniemy pracować o 10:30. Czas od 9:30 do 10:30 przeznaczamy na przygotowania. W studio jest garderoba i make-up room. Na miejscu możesz uprasować sobie outfit, zrobić makijaż i fryzurę. Robisz to we własnym zakresie. Możesz również zdecydować się na wcześniejszą wizytę u makijażystki lub fryzjerki, wtedy przyjedź na 10:30. 

Przed warsztatami (20.06, godz.20:00) odbędzie się spotkanie na Zoom podczas którego skonsultuję Wasze outfity i akcesoria. 

Zapis na to wydarzenie jest możliwy do 19 czerwca 2023.

TWOJA INWESTYCJA

1100 zł

TU MOŻESZ WYBRAĆ OPCJĘ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

💸 RATY 0% – ta możliwość pokaże się po wybraniu opcji zapłać z PayU. Wymaga weryfikacji.

Joanna Klimaszewska

Hej! Nazywam się Asia, jestem psycholożką, trenerką i mentorką Instagrama. Pomagam budować marki osobiste i rozwijać kobiece biznesy online. Uczę promocji  poprzez umiejętne wykorzystanie wideo w Insta stories i rolkach! Dobra energia i moc motywowania to moje SUPER POWERS. Dla moich klientek tworzę narzędzia, kursy i usługi premium. Wspieram kobiety biznesu online, które są specjalistkami w swojej branży i poprzez swój profil na Instagramie chcą dzielić się wartościowa treścią, budować markę osobistą i podkręcić sprzedaż przez Instagram.

Kreatywność to mój mocny punkt! Ten dar wykorzystuję do tworzenia content planów, strategii kampanii sprzedażowych, wideo-marketingu i tworzenia angażujących stories. 

 

o mnie

Napisz do mnie jeśli

masz pytanie o program, płatności, raty lub chciałabyś się zgłosić do kolejnej edycji.

12 + 3 =