Szkoła Mówienia na Insta Story

Jesteś zmęczona staniem w miejscu i chcesz coś zmienić w swoim Instagramie? Marzy Ci się rosnące konto, zaangażowani obserwatorzy, ale póki co, jesteś pełna obaw i wstydzisz się nawet mówić do kamery i pokazywać na Insta story?

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU! 

Zapraszam Cię serdecznie na TRENING, dzięki któremu pod opieką psycholożki i trenerki przepracujesz blokady pokazywania się przed kamerą i robienia mówionych relacji i rolek.

27.11.2023

Zarezerwuj swoje miejsce w atrakcyjnej cenie 245 zł! 

Joanna Klimaszewska

psycholożka, trenerka, insta coach

Moja wiadomość dla Ciebie.

Dlaczego Insta story? 

Twoja podróż

ku sukcesowi

zaczyna się tu!

START!

Niech duma i satysfakcja z pokonania ograniczających blokad będzie Twoja!

Gdy oswoisz Instagram, zyskasz przewagę nad konkurencją! Wyróżnisz się swoją osobą i zdobędziesz nowych klientów z łatwością. 

Weź udział w moim autorskim programie z elementem WARSZTATU PSYCHO-EDUKACYJNEGO, który ma 100% skuteczność i pomógł już wielu przedsiębiorczyniom zbudować swój biznes na Instagramie. 

Ten warsztat odmienił losy wielu startujących przedsiębiorców!

|

To ekspresowa i intensywna nauka mówienia na Insta story

|

Jestem odważna i chce mi się mówić! Weszło mi to w nawyk.

|

Dzięki temu warsztatowi odzyskałam stracony czas! Teraz w końcu trafiają do mnie klienci. 

Szkoła Mówienia na Insta Story to:

Warsztat psycho-edukacyjny online prowadzony przez psycholożkę, podczas którego przepracujesz blokady i zaczniesz mówić na Insta story!

Szkolenie z obsługi Insta stories – funkcje i tutoriale estetycznej edycji.

i

Tygodniowy Plan na Insta story, z którym dzień za dniem robienie relacji będzie coraz przyjemniejsze! 

Wspierająca grupa na Telegramie.

„Nie wiem jak się to stało, ale po dwóch latach prowadzenia Instagrama zaczęłam mówić na stories. Ta magiczna moc materiałów, słów, dobrej energii Asi oraz fantastycznych dziewczyn, które poznałam na warsztatach sprawiły, że to wszystko samo się zaczęło dziać na InstaStory. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami Szkoły Mówienia. Dzięki niej, dostałam nowe spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy, poznałam sekrety InstaStory, pokonałam blokadę w mówieniu. Zdecydowanie polecam warsztaty w Szkole Mówienia prowadzone przez Asię wszystkim tym, którzy jeszcze nie mówią na InstaStory. Odkryjecie to coś magicznego, co sprawi, że zaczniecie mówić.”

Karolina @język.wloski.na.dobranoc

Warsztat online w czasie rzeczywistym

To warsztat psycho-edukacyjny podczas którego grupa (max.10 uczestników) pracuje z blokadami i motywacją oraz nabiera umiejętności tworzenia angażujących Insta stories.

Podczas tego warsztatu powstaną pierwsze mówione relacje 💪🏻.

W zależności od wielkości grupy warsztat ten trwa od 2,5 do 3,5 godzin.

Szkolenie z obsługi Insta story + tutoriale

Nie martw się jeśli nie masz doświadczenia i nie wiesz, gdzie co włączyć i jak się obsłużyć w aplikacji. Otrzymasz nagranie szkolenia, które będziesz mogła dowolną ilość razy odtwarzać przez cały rok. Poznasz dzięki niemu możliwości Insta stories i pokażę Ci kilka moich ulubionych tutoriali na estetyczne, przyciągające oko stories.

 

i

Tygodniowy Plan na Insta story

Celem tego warsztatu jest pokonanie bariery pokazywania się na Insta story. Ale co dalej? Jak kontynuować rozpoczętą pracę? Z moim planem utrwalisz swoje postanowienia i nabędziesz nowych umiejętności! Otrzymasz ode mnie tygodniową, bardzo dokładną rozpiskę na 10 relacji dziennie, na każdy dzień tygodnia. Z tym planem, już nie będziesz zastanawiać się co „wrzucić” na story, a codzienne publikowanie stanie się dla Ciebie naturalne! 

Wsparcie grupy na telegramie

Nie ma to jak wzajemne wsparcie od osób, które rozumieją Ciebie w 100%! Na naszym czacie nawiążesz wartościowe znajomości, otrzymasz motywację, wsparcie techniczne i inspiracyjne. To miejsce wzajemnego dopingu i celebracji zmian na lepsze!

Czekamy na Ciebie! 

 

POKAŻĘ CI, JAK WZBUDZIĆ SYMPATIĘ,

KTÓRA PRZEMIENI SIĘ W ZAUFANIE,

A TE PRZYNIESIE SKUTKI W SPRZEDAŻY

TWOICH PRODUKTÓW I USŁUG.  

30 Reels w 1 dzień!

W Szkole Mówienia na Insta Story

nauczysz się:

nagrywać interesujące relacje mówione

jak pracować z blokadą mówienia do „telefonu”

łączyć „autentyczność” w promocji Twoich produktów i usług.

estetycznie przedstawiać treści. 

angażować obserwatorów 

Wcześniejsze edycje zakończyły się 100% SUKCESEM!

100%

przydatnych treści

100%

spełnionych oczekiwań

100%

wsparcia

100%

zadowolenia uczestniczek 

100%

mówionych relacji! 

 

Szukałam od dawna osoby która towarzyszyłaby mi w procesie rozwijania własnej marki na Instagramie. Dzięki stories czułam jakby znała Asię i dlatego kiedy zobaczyłam okazję współpracy czułam, że będzie to dobra decyzja. Wszelkie wskazówki były jasno wyjaśnione, spotkania były dobrze przemyślane i było również miejsce na moje pytania i wątpliwości. Rozmowy z Asią i wspólne burze mózgów pomogły mi ukierunkować działania tym samym dając mi energię do działano. Polecam współpracę wszystkim osobom, które mają lęk przed pokazywaniem się na kamerze bo czują, że nie wiedzą jak zacząć budować swoją przestrzeń na instagramie.

@thesocialmaria

Współpraca z Tobą była tak cudowna, że ja tylko wyczekiwałam kolejnego spotkania i pomimo zakończonych konsultacji nadal czuje od Ciebie ogromne wsparcie i wiem, że czuwasz. Twoją ofertę polecam osobom, które mają wybraną tematykę konta, ale nie wiedzą, jak je poprowadzić. Ja jeśli poczuje jakąś blokadę i będzie brakować mi pomysłów, to na pewno do Ciebie wrócę. Nie dam o sobie zapomnieć! 😉 Buziaki 😘 i jeszcze raz DZIĘKUJĘ ❤️

@zaneta.jesien

Moja współpraca z Asia zaczęła się od indywidualnego planu na story. Brałam udział również w jej biznes Star i planuje prowadzenie indywidualne. Jej kreatywność jest niezwykle pomocna, indywidualne podejście a także pozycja partnera w procesie budowania marki osobistej jest czymś naprawdę cennym. Asia w moich oczach jest ekspertem w swojej dziedzinie i wierze w to, ze jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy.

@im.julia.misiaszek

FAQ

Czy warsztat jest dopasowany do mojej branży?

Wiedza i umiejętności, których nabierzesz podczas tego treningu można zastosować w absolutnie każdej branży. Jestem pewna, że mówienie i pokazywanie się na Insta story będzie profitować niezależnie od tego, czym się zajmujesz.

Nie zarabiam jeszcze na Instagramie, czy mogę wziąć udział?

To idealny moment, żeby zacząć Tworzyć Instagram oparty na Twojej pasji! Twój blog, drogę do bycia influencerem czy innego typu zarobku! Wiesz jaka była moja droga? Pokazywałam moje życie i robiłam makijaże,  potem gadałam o naturalnej pielęgnacji, sprzedawałam bransiletki i dopiero potem stworzyłam koncept Story Trenerki 🙂 Bez zaangażowanej społeczności, która poszła za mną wszędzie, nie byłoby mojej marki osobistej. 

Nie umiem obsługiwać Insta stories, czy dam radę?

Do warsztatu otrzymasz szkolenie obsługi wszystkich funkcji Insta story. Będziesz mogła je oddtworzyć dowolną ilość razy przez rok. Znajdą się w nim również tutoriale na estetyczne Insta stories. Będziesz miała okazje wypróbować najciekawsze funkcje. Dodatkowo, korzystasz z mojego wsparcia i wsparcia grupy na wspólnym czacie na Telegramie.

Czy dowiem się, na jaki temat tworzyć stories?

Tak i to nie będzie wiedza ogólna. Otrzymasz ode mnie plan aż na tydzień!  To inspiracje na 10 stories dziennie, które rozwiną Twoją kreatywność i nowe umiejętności.

Mam biznes lokalny, czy to również dla mnie?

Warto reprezentować swój biznes lokalny własną osobą! Dzięki mówionym relacjom przełamiesz pierwsze lody i będziesz bliższa/y klientom.

Czy warsztat będzie nagrany?

Szkoła Mówienia to specjalnie skonstruowany psycho-edukacyjny trening z pracą na żywo. Tylko uczestnictwo w czasie rzeczywistym jest możliwe, dlatego też maksymalna liczba uczestników to 10. Natomiast szkolenie z funkcji z estetycznej edycji story otrzymasz na rok i będziesz mógł/mogła korzystać do woli. 

Masz pytania? Napisz do mnie

9 + 10 =

Hej! Nazywam się Joanna Klimaszewska

i jestem Insta Coachem i psycholożką

Pomogę Ci wykorzystać Insta stories do sprzedaży Twoich produktów i usług, a także do budowania Twojej marki osobistej. Ten często pomijany aspekt Instagrama pozwolił stworzyć mi zaangażowaną społeczność. Mój biznes powstał właśnie tam. Dzięki atrakcyjnym i interesującym treściom oraz mojej autentyczności i talentowi do kreowania angażujących historii zwiększam mój wpływ na obserwatorów oraz sprzedaż. Inwestując swój czas w Insta stories, inwestujesz w rozwój Twojego biznesu.