OJ, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! 

Chcesz wejść o poziom wyżej w rozwoju?

UWAGA! TU JEST STREFA ROZWOJU

 

30-dniowe bezpłatne wyzwanie transformacyjne    

  • 30 dni codziennych maili z zadaniami, które rozwiną Twoje horyzonty, pewność siebie i przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.
  • Codzienne wyzwania dostosowane specjalnie do aktywnych przedsiębiorczyń.  Poprzez wykonywanie ich, nie tylko rozwijasz się jako osoba, ale również zwiększasz swoją widoczność w social mediach.
Soloprenerka, jednoosobowa działalność, specjalistka w sieci, widoczność w sieci

Hej! Jestem Asia!

Psycholog z wykształcenia, empatka z natury i kreatywna specjalistka od social mediów.

Moje motto brzmi „jak się nie rozwijasz, to się zwijasz”.

Wydawałoby się, że z latami coraz łatwiej będzie nam się rozwijać i z wielką radością i odwagą będziemy odkrywać horyzonty. Tymczasem nasz mózg chroniąc nasze życie i zapewniając przetrwanie, jest oporny zmianom. Oj nie lubi… za to uwielbia homeostazę i dlatego trudno nam się zmienia nawyki i ciężko czasem się przekonać do innego stylu działania.

Zmiany mogą wiążą się z ryzykiem i niepewnością. „Czy to się w ogóle uda? Na wszelki wypadek zostawię wszystko jak jest”. Dlatego też, kiedy staramy się wyjść ze swojej strefy komfortu, często towarzyszy temu uczucie niepokoju czy nawet strachu. Jest to rodzaj obronnej reakcji, mającej na celu zachowanie status quo i minimalizację potencjalnego zagrożenia dla naszego samopoczucia i bezpieczeństwa. Jednakże, pokonując tę naturalną oporność, możemy otworzyć się na nowe doświadczenia i możliwości rozwoju osobistego. 

.

Stworzyłam to wyzwanie, byś codziennymi, małymi krokami odkrywała przed sobą nowe horyzonty.

Skorzystasz z wielu wartościowych podpowiedzi dotyczących social mediów jak i biznesu online.

Moje zadania nie tylko pomogą Ci się rozwijać, ale także zapewnią Ci mnóstwo zabawy i emocji! Każdy dzień będzie dla Ciebie nową, ekscytującą przygodą.

Zapraszam Cię, bo wiem, że będziesz zachwycona!  

Nie zatrzymuj tego wspaniałego wyzwania tylko dla siebie! Skopiuj link strony i wyślij koleżankom! Można rozpocząć w dowolnym momencie. Ja sama biorę udział, bo tak jak Ty, jestem w ciągłym rozwoju, a zadania które zaplanowałam są motywujące na każdym etapie biznesu online.