INSTAGRAMOWY

START

BIZNESOWY  

TWÓJ SUKCES NA INSTAGRAMIE W KILKU KROKACH! 

Zbuduj swój Instagram ze mną! Profesjonalny i atrakcyjny Instagram to MUST HAVE każdej marki osobistej!

W tym cyklu trzech indywidualnych spotkań stworzę dla Ciebie wyjątkowy koncept na Ciebie i Twoje treści.

  • Zadbam o Twoją insta wizytówkę – nazwa, bio, relacje wyróżnione, zdjęcie profilowe. 
  • Nauczę Cię zasad tworzenia postów. Przekażę narzędzia i rekomendacje.
  • Odbędziesz trening Insta stories – obsługa aplikacji i praktyka mówienia do kamery. 
  • Stworzymy Reels – plan, wykonanie i opisy. Zasady publikacji i sposoby na przyciągnięcie i utrzymanie uwagi.

#MOCNYSTART

Zapraszam Cię do współpracy indywidualnej w cyklu 3 indywidualnych szkoleń (60 min), podczas których uczysz się i pracujesz pod moim okiem. 

Te spotkania skoncentrują się na Twoich unikalnych potrzebach i celach, aby dopasować najlepsze rozwiązania do Twojego biznesu.

Co się zadzieje? 

Najważniejsze z punktu widzenia Twojego klienta są: 

 

  1. Profesjonalny i atrakcyjny wygląd profilu: Pierwsze wrażenie jest kluczowe. Potencjalny klient będzie zwracał uwagę na to, czy Twój profil wygląda profesjonalnie i jest estetycznie przyjemny. Podczas naszych spotkań dopilnuję, aby treści, które publikujesz były nie tylko wysokiej jakości, ale także czytelne i spójnie komunikujące o Twojej ofercie.

 

  1. Treści i wartość: Obserwatorzy oczekują treści wartościowych i interesujących, które są związane z branżą lub dziedziną, w której działasz. W Twojej strategii publikacji zamieścimy porady, inspiracje i praktyczne wskazówki czy rozwiązania problemów, a to wszystko w ciekawych i krótkich formach. 

 

  1. Zaangażowanie i interakcje: Potencjalni klienci będą Ci się długo przyglądać zanim zdecydują się na Twój produkt, czy usługę. Podczas spotkań ze mną nauczysz się technik budowania relacji, które zwiększają sprzedaż.

 

  1. Dowody społeczne i przykłady dotychczasowej pracy: Pozytywne rekomendacje, opinie i recenzje od innych klientów są bardzo cenne. Dlatego potencjalni klienci będą szukać dowodów społecznych na temat jakości usług specjalistki. Pokażę Ci jak je wyeksponować, aby robiły jak najlepsze wrażenie i zachęcały do skorzystania z Twoich rozwiązań.

 

  1. Call-to-Action (CTA):  Czytelne wezwanie do działania, czyli CTA, to element, który kieruje uwagę obserwatorów na proponowane przez Ciebie działania. Zadbamy, aby w Twoich treściach ich nie zabrakło.

Podczas naszych spotkań skupimy się na kreowaniu postów, które nie tylko przyciągną uwagę i będą chętnie oglądane do końca, ale także zaangażują Twoją obecną społeczność. Poznasz sprawdzone strategie, które pozwolą Ci tworzyć krótkie, ciekawe i wartościowe treści, zwiększając jednocześnie zasięg Twoich postów i Insta stories. Klienci sami będą się do Ciebie zgłaszać z potrzebami, a Ty będziesz mogła skupić się na świadczeniu wartościowych produktów i usług.

 

Wybierz idealny wariant dla Ciebie

KONSULTACJE

W CYKLU

INSTAGRAMOWY START BIZNESOWY

BONUS – KURS „TWOJE PIERWSZE WIDEO”

1400 zł 

KONSULTACJE

Z KURSEM

SKUTECZNEGO INSTAGRAMA 

BONUS – „KURS TWOJE PIERWSZE WIDEO”

oraz roczny dostęp do obszernej platformy szkoleniowej – „KURS SKUTECZNEGO INSTAGRAMA”

1700 zł 

KURS SKUTECZNEGO INSTAGRAMA – 347 minut szkoleń i ponad 30 praktycznych tutoriali

To kompedium wiedzy na temat tworzenia Instagrama, który sprzedaje! Wspaniałe wprowadzenie i uzupełnienie spotkań indywidualnych! Ta obszerna platforma edukacyjna będzie Ci towarzyszyć na każdym etapie rozwoju! Szczególnie intensywnie na początkach, ale uwierz mi, będziesz chciała wracać do tych szkoleń. 

Więcej o kursie Skutecznego Instagrama dowiesz się TU.

Dołącz do zadowolonych klientek, które już zmieniają swój biznes dzięki Instagramowi!

Maja Tylczynska

Jestem super podekscytowana! Już widzę progres, tego co robimy! Przez weekend zwiększyły się zamówienia, nawet wpływają przez sklep! Ma to wszystko sens!  Ja uważam, że Ty jesteś genialna! Stworzona do tego, żeby prowadzić ludzi na Instagramie, którzy mają małe biznesy, żeby im pomagać.  

Weszłam na wyższy level i posiadłam tajemną wiedzę, o którą każdy mały przedsiębiorca będzie pytał!

Bardzo się cieszę, że Cię spotkałam na mojej drodze i współpraca z Tobą była najlepszą decyzją, którą podjełam. 

Marta Liwak

Potrzebowałam przełamać bariery w nagrywaniu treści, choć sama uczę tego każdego dnia, miałam jeszcze kilka przekonań, z którymi Asia pomogła mi się skonfrontować. Potrzebowałam kogoś, kto wierzy we mnie i w to co robię czasem bardziej niż ja sama, kogoś kto kroczy z boku i daje wskazówki, trzyma kciuki i czynnie uczestniczy w procesie zmiany. Całą wiedzę jaką zdobyłam od razu wdrażałam i mam niesamowite efekty w tym obszarze w porównaniu do stanu sprzed rozpoczęcia współpracy. Chciałam nauczyć się prowadzić Instagrama w zgodzie ze sobą, aby biła z niego autentyczność i spójność. Mój instagram jest akualnie taki, jak wymarzyłam! Mam szablony, schematy, całe arkusze pomysłów na treści i pewność, że to co tworzę pomaga innym kobietom.

Marta Liwak

Bardzo dużo wskazówek było też typowo życiowych, prosto z serducha, a spotkania 1:1 przebiegały w atmosferze współpracy i równości. Poznałam też cudowne kobiety, które mają zupełnie inne mocne strony i dzięki temu uzupełniałyśmy się obserwacjami i doświadczeniami, wymianiałyśmy uwagami i długo jeszcze pozostaniemy w kontakcie. Mam nadzieję, że jak najdłużej. We współpracy z Asią najbardziej cenię sobie to, że bije z niej spójność i autentyczność. Że jest po prostu sobą na wskroś, a przy tym bije z niej siła przewodniczki. Sprawnie stawia granice, pokazuje, jak warto dbać całościowo o biznes zaczynając od siebie i finalnie poczułam się zaopiekowana i bezpieczna. A to rzadkość w dzisiejszym świecie online. Wybrałam Asię, kiedy usłyszałam od niej, że przyciągamy osoby podobne do nas na poziomie wartości i zachowania. To jest coś co ze mną bardzo rezonuje i w co wierzę też. Wybieram też mentorki bardzo świadomie.

Julia Misiaszek

Moja współpraca z Asia zaczęła się od indywidualnego planu na story. Brałam udział również w jej programie Biznes Star ⭐️ i planuję prowadzenie indywidualne. Jej kreatywność jest niezwykle pomocna, indywidualne podejście, a także pozycja partnera w procesie budowania marki osobistej jest czymś naprawdę cennym. Asia w moich oczach jest ekspertem w swojej dziedzinie i wierze w to, że jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy. Ja chętnie korzystam z jej pomysłów ponieważ bardzo często ratują mój „zastój mentalny”.

Mariia Dypczynska

Oj tak! Pomogłaś mi nie zwracać uwagi na komentarze innych😁 czasami wystarczy uświadomić sobie, ze to Ciebie nie dotyczy – tylko ICH ❤️❤️❤️❤️❤️ pamietam moje łzy i lekkie załamanie, ale pomogłaś mi w trakcie Twojego programu Biznes Star. To coś więcej niż nauczenie się tworzenia rolek, stories itd – to jest ogromne mentalne wsparcie, które tak jest potrzebne wszystkim nam ❤️❤️❤️

Asia Klimaszewska

Pomagam budować marki osobiste i rozwijać kobiece biznesy online na Instagramie. Dla specjalistek działających solo mam pełną gamę wspierających produktów cyfrowych i usług.   Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuję w przystępny, a nawet humorystyczny sposób! Będziesz się dobrze czuła w kontakcie ze mną, jeśli jesteś osobą otwartą i optymistyczną. Przy mnie poczujesz się zaopiekowana! Ze swoimi klientami tworzę ciepłe i równe relacje! Dla mnie jesteś ważna.

Kreatywność i moc motywowania to moje SUPER POWERS. Moim specjalnym darem jest to, że przy mnie wszystko wydaje się łatwe i lekkie. Specjalizuję się w branży usługowej i produktów cyfrowych. Potrzebujesz stworzyć kampanię sprzedażową najnowszego produktu? Ułożę Ci plan w godzinę, a dodatkowo wesprę Cię strategicznie, technicznie i kreatywnie. Instagram nie ma przede mną tajemnic. 

 

o mnie