W życiu i biznesie kobieta odważna i wolna, to siła której nie zatrzymasz.

TO STYL ŻYCIA,który inspiruje do spełniania marzeń i osiągania nieosiągalnego. 

Joanna Klimaszewska

Biznes online z domu, praca w Austrii

Czy w obecnych social mediach w których dominuje sztuczność – świetne wyniki i działanie w zgodzie ze sobą mogą iść w parze?

Twój biznes to nie tylko produkty, usługi oraz praca dla klienta! To Twoja marka osobista, która zasługuje na wyraźne miejsce w sieci! 

Twoja prawdziwa siła

tkwi w byciu Tobą! 

HEJ!  Jestem Asia!

Coach Instagrama, psycholog

i mentorka biznesowa.

Jestem przyjaciółką Twojej marki!

Każda kobieta potrzebuje kogoś, na kim zawsze może liczyć. Tak samo każda marka osobista potrzebuje zaufanego powiernika, dobrego doradcy i kreatywnej kompanki, która czasem przytuli, a czasem kopnie w tyłek, bo wie, że stać Cię na więcej. Sprawdź, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu online. 

O MNIE

Jestem energiczną optymistką, emigrantką, mamą dwójki dzieci oraz kreatywną i zaradną osobą – to cztery kluczowe aspekty mojego życia, które definiują mnie w 90%. Mieszkam w Wiedniu – tym magicznym mieście, do którego przyciągnęła mnie miłość. Moje romantyczne podejście do życia czasami sprawia, że działam intuicyjnie, ale to właśnie moje przeczucia, empatia i zdolność słuchania czynią ze mnie wspaniałą doradczynię i mentorkę zmian na lepsze.

Koncepcja mojej marki to efekt wieloletnich doświadczeń zawodowych. Pomoc innym w lepszym funkcjonowaniu to coś, co mnie, jako magistra psychologii zawsze pociągało najbardziej! Dlaczego więc nie jestem teraz psychoterapeutą? Nie mów nikomu, ale zwyczajnie nie chciałam pracować w przygnębiającym środowisku! O wiele lepiej wykorzystuję swój potencjał w działaniach nastawionych na pozytywny cel i tak właśnie wspieram kobiety w rozwoju marki osobistej w siedzi i budowaniu biznesu opartego na organicznej sprzedaży.

Moją ulubioną formą współpracy są warsztaty stacjonarne. Spotkania na żywo i energia grupy daje wszystkim uczestnikom oraz mi, niesamowity napęd na wiele miesięcy! Poza tym, znajomości i wsparcie innych to dodatkowy i bezcenny plus.

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że dzięki social mediom mogę pracować z Polkami, chociaż dzieli nas wiele kilometrów i kocham swój biznes online! Daje mi totalną wolność stylu życia i pozwala mi być Szefową marzeń! 

KIM JEST SZEFOWA?

Szefowa to Ty!

Grasz pierwsze skrzypce w swoim życiu i rządzisz! Rządzisz swoim rozwojem, rozporządzasz czasem. Generalnie masz nad wszystkim kontrolę w życiu osobistym i w firmie – jeśli już ją prowadzisz.

Bo musisz wiedzieć – Szefowa to stan umysłu! To z niego rodzą się najtrwalsze projekty zmieniające życie! Nawet, gdy dopiero zastanawiasz się jak odejść z etatu, lub w którym iść kierunku i jakie możliwości wykorzystać po urlopie macierzyńskim. To co ma każda Szefowa biznesu online, to cele i marzenia o byciu niezależną i zarabiania na tym, co ją pasjonuje i w czym jest specjalistką.

Wszystkie Szefowe mają wspólną misję – chcą pomagać innym na dużą skalę! Chcesz być liderką, która przyczynia się do pozytywnych zmian wokół siebie? Ja, ta strona i wszystkie social media jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie! 

Cieszę się, że jesteś częścią tej niesamowitej społeczności ambitnych kobiet!

 

BLOG

– już wkrótce –

darmowe Delikatesy

W delikatesach pojawiają się darmowe szkolenia, wykłady i materiały. Sprawdź, czy była nowa dostawa 🙂

Wchodzę

Zapraszam!

 

BĄDŹ CZĘŚCIĄ MOJEJ WYJĄTKOWEJ SPOŁECZNOŚCI

[instagram-feed]

Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam!

W czym mogłabym Ci pomóc, lub jaki kurs byłby najlepszy dla Ciebie? Napisz do mnie z pytaniem, lub aktualnym problemem. 

14 + 2 =