Smart sesja

Zdjęcia i wideo telefonem

📍Wiedeń

Szybki wynik

Zapomnij o kosztownych fotografach i filmowcach, którzy nie nadążają za tempem Social Mediów! Długie tygodnie oczekiwania na obrobione zdjęcia to już przeszłość. Mam dla Ciebie rozwiązanie SMART! Zdjęcia i wideo smartfonem – Tak to się teraz robi! 

Świeży kontent na Social Media

Korzystasz z wiedzy i umiejętności specjalistki, która śledzi najnowsze trendy i wie, co działa na Instagramie. Twoje materiały będą kreatywne i zgodne z aktualnymi preferencjami użytkowników, co skutecznie przyciągnie uwagę i zaangażowanie Twoich odbiorców.

Pełen komfort i oszczędność czasu

Set dostosowany do Twoich potrzeb i spersonalizowane atrybuty czekają na Ciebie. Nie musisz martwić się o światło, organizację czy akcesoria – wszystko co pozwoli nam stworzyć niesamowite treści jest już gotowe!

3 godzinna sesja contentowa

Dzięki SMART SESJI możesz skupić się na rozwoju Twojego biznesu bez codziennego poświęcania czasu na tworzenie nowych postów. Materiały, które otrzymasz pozwolą Ci docierać do nowych odbiorców!

ZDJĘCIA

&

REELS

Pracujesz z ekspertem Instagrama, który jest również psychologiem i coachem! Swoim ciepłym podejściem i doświadczeniem potrafi rozwiać każdą tremę. Dzięki temu czujesz się swobodnie i naturalnie przed kamerą, co przekłada się na autentyczność Twoich materiałów.

Jedno intensywne spotkanie wystarczy, aby nagrać materiały, które będziesz wykorzystywać przez dłuuuugi czas! Nie musisz tygodniami na nie czekać, tak jak u fotografa czy filmowca. My nie pracujemy na akord, tylko na czas. W 3 godziny zapełniamy Twoją galerię dziesiątkami zdjęć i wideo, a dostęp do nich masz od razu.

Letnia promocja

Ceny już od 350 euro

 

Wybierz czas & miejsce i działajmy! 

"

Magdalena Radomska

www.modanasukces.com

 

Sprawdź, co mówią wiedeńskie przedsiębiorczynie. One już doceniły moc Social Mediów. 

Kliknij, aby obejrzeć na Instagramie.

Joanna Pacula-Nowak

www.zenmama.pl

Tu zacznijmy rozmowę

12 + 8 =

To chcesz wiedzieć...

Jak się przygotować do sesji?

Podczas krótkiej wstępnej konsultacji omówimy Twoją wizję i wybierzemy odpowiednie miejsca, dostaniesz wskazówki dotyczące doboru outfitów i dodatków. W dzień sesji przyjdź w ulubionym makijażu. Jeśli na co dzień się nie malujesz, zrób wyjątek w ten dzień dla zmatowienia skóry. Jeśli masz ochotę na full glam – śmiało! Jeśli nie umiesz w makijaże wyjątkowo widocznym makijażem i zadbaną fryzurą. Nie musisz korzystać z pomocy makijażystki czy stylistki fryzur

Jakiego rodzaju treści nagramy podczas sesji?

W tej ofercie standardowo planuję dla Ciebie ujęcia i nagrywamy krótkie wideo bez skryptów. Będą to ujęcia statyczne lub dynamiczne, w większej części do użycia bez montażu. To aktualnie najbardziej trendy filmy na Instagramie i muuuuusisz to wykorzystać! Na miejscu zobaczysz jak dalej pracować z tymi materiałami, a w BONUSIE⭐️ otrzymasz dostęp do kursu ONLINE dzięki któremu poznasz aplikację do edycji wideo i zrobisz swoje pierwsze projekty. 

Czy mogę w trakcie sesji zmieniać stylizacje?

Oczywiście! Będę Cię do tego zachęcać i udzielę wsparcia w wyborze stylizacji, które będą pasowały do wybranego wnętrza i do celu Twojej sesji.

Czy mogę zabrać ze sobą własne rekwizyty?

Gdy nawiązujemy współpracę tworzę listę potrzebnych rekwizytów i większą część dla Ciebie zorganizuję, np świeże kwiaty i inne dekoracje, także te jadalne. Mogą być takie elementy, o których organizację poproszę Ciebie. To kwestia ustalenia między nami.

Czy jest inna forma współpracy z Tobą nad rozwojem moich Social Mediów?

Oczywiście! Zakres współpracy jest bardzo szeroki! Od konsultacji strategicznych, przez szkolenia indywidualne lub zespołowe, aż po oddanie profilu w moje ręce. Na tym stanowisku jestem managerem i twórcą contentu i dpowiadam za realizację celów marketingowych. Zapraszam do kontaktu, stworzymy dla Ciebie spersonalizowany plan opieki. 

Czy zdjęcia telefonem są takiej samej jakości jak aparatem u fotografa?

Telefony, których używam, robią zdjęcia w lepszej rozdzielczości niż Social Media mogą przyjąć. Co to znaczy? Każde zdjęcie czy film jest przez platformy konwertowany do niższej jakości. Kluczowe będą tu umiejętności operowania sprzętem, współpracy z modelem, znajomość światła, kompozycji i świetne pomysły. Robię zdjęcia telefonem i retuszuję je w 10 sekund. Dzięki temu oszczędzam pieniądze na fotografach i nie muszę oczekiwać miesiącami na zdjęcia.