SESJA

W STYLU

home office

 

Zdjęcia dla marki osobistej

Nie musisz być profesjonalną modelką ani znać wszystkich tajemnic fotografii, żeby zrobić sobie atrakcyjne zdjęcia na Twoje SOCIAL MEDIA.

Hej Szefowo!

Pewnie myślisz sobie „eh te przeklęte zdjęcia, nie lubię, nie umiem i zawsze to kiepsko wychodzi”, a być może masz piękne zdjęcia tylko z profesjonalnej sesji, a sama nie potrafisz się otworzyć przed kamerą lub nie potrafisz uzyskać oczekiwanych efektów? Jak to jest u Ciebie?

Pamiętaj, że brak zdjęć wpływa niekorzystnie na Twoją widoczność w sieci, a gdy nie publikujesz treści blokujesz Twoim klientom drogę do Ciebie!

Działaj 

z przewodnikiem

Zapraszamy Cię na niezwykłe, 40-minutowe szkolenie praktyczne z pokazem na żywo, które zmieni sposób, w jaki postrzegasz swoje fotografie! Nauczysz się pozować i poznasz podstawowe zasady kompozycji. Podążając za wskazówkami zaproszonej przeze mnie ekspertki stworzysz perfekcyjne ujęcia dla Twojej marki osobistej. 

TWOJE ZDJĘCIA BĘDĄ

PRZYCIĄGAĆ UWAGĘ OBSERWATORÓW I KLIENTÓW!

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI OD EKSPERTKI

ATRAKCYJNE POZY

W DOMOWYM OTOCZENIU

Zdjęcia telefonem, zdjęcia brandingowe, zdjęcia na Instagram

Mnóstwo cennej wiedzy!

W nagraniach dla Ciebie zdradzam

➡️ jak znaleźć swój atrakcyjny „kąt”

➡️ jak przygotować pokój do zdjęć

➡️ jak skomponować spójny kolorystycznie kadr

➡️ jakie akcesoria wykorzystać do domowej sesji brandingowej

➡️ w włączyć podgląd kadru na innym urządzeniu

➡️ w jakiej aplikacji dokonasz edycji zdjęcia

➡️ jak wyedytować zdjęcie, żeby wyglądało najbliżej profesjonalnemu

W tym minikursie nauczysz się robić sobie piękne zdjęcia telefonem i  bez niczyjej pomocy i Twoim telefonem! Ten materiał przygotowałam z doświadczoną fotografką – Weroniką Granicą. Dzięki jej podpowiedziom nauczysz się podstaw kompozycji, poznasz zasady pozowania i będziesz mogła odtworzyć zaprezentowaną przez nas sesję w swoim domu lub biurze. A to wszystko w cenie jednej kawy na mieście. 

Obejrzyj już dziś

za jedyne

55 zł 

Weronika Granica, Fotograf Gdynia, sesja brandingowa, narzeczeńska, sesja ślubna

Weronika Granica ma wspaniałe wyczucie i zmysł do pięknych kadrów. Jak nikt inny potrafi złapać szczęśliwe momenty. Jej zdjęcia oddają emocje i łapią za serce. Wykonuje w Trójmieście sesje rodzinne, narzeczeńskie, dziecięce, noworodkowe, ciążowe i indywidualne. Na dodatek jest przesympatyczna i emanuje cudowną energią, co za chwilkę sama zobaczysz. 

Miałam ogromną przyjemność być przed obiektywem Weroniki, w efekcie czego powstały brandingowe zdjęcia totalnie w moim stylu! Używam ich od dwóch lat niezmiennie!

Koniecznie odwiedź jej profil na Facebooku lub na Instagramie. 

jak zrobić sobie samej zdjęcia? autoportret przed komputerem

PIĘKNE

jak zrobić sobie samej zdjęcia? autoportret na kanapie

ZDJĘCIA

NA

jak zrobić sobie samej zdjęcia? autoportret z książkami

WYCIĄGNIĘCIE

RĘKI