REGULAMIN OPINII

Wersja dokumentu – numer 1

Data obowiązywania 01.01.2023

Poniżej przedstawiam Ci zasady publikowania opinii o moich kursach, produktach i współpracy ze mną. 

 1. Niniejszy Regulamin dotyczy opinii o Produktach i Usługach Joanny Klimaszewskiej, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Joanna Klimaszewska pod adresem Sandwirtraße 14/10, 4600 Wels, ATU 77282619, GISA-Zahl: 34193785
 2. Wystawienie dla mnie opinii może przebiegać tylko i wyłącznie nie odpłatnie. 
 3. Opinie zbieram w poniższy sposób:
  • od osób korzystających z konsultacji indywidualnych i mentoringu i warsztatów: 

–zwracam się ustnie, mailowo lub wysyłam wiadomość prywatną na Instagramie z prośbą o nagranie lub napisanie opinii. 

-wysyłam link do formularza Formularze Google, który ułatwia wystawienie takiej opinii oraz zapisuje formę zgody na publikację: podpisana imieniem i nazwiskiem, podpisana imieniem i nazwiskiem i nazwą profilu, tylko nazwą profilu oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku, tj zdjęcia profilowego tak/nie.

 • od pozostałych Klientów, którzy dokonali zakupów w moim sklepie: www.storytrenerka.pl/sklep – w ramach sekwencji po zakupie wysyłam maila z prośbą o wystawienie opinii o zakupionym produkcie,
 • Prośbę o wystawienie opinii, kieruję również do szerokiej publiczności poprzez Instagram Story. Uzyskane w ten sposób opinie podlegają weryfikacji, czy pochodzą od prawdziwego klienta.
 • na moich profilach społecznościowych udostępniam screen shoty opinii wysłanych do mnie w wiadomości. Usuwam z tych wiadomości wszystkie elementy, przez które Klient mógłby zostać zidentyfikowany. 
 • Wyjątkiem jest sytuacja, gdy Klient udzielił wyraźnej zgody na oznaczenie go imieniem i nazwiskiem. 
 • Zgodę taką, można w każdej chwili wycofać i poprosić o zdjęcie danej opinii z moich profili w mediach społecznościowych.
 • Za zgodą Klienta udostępniam wysłane do mnie wiadomości głosowe lub ich fragmenty. Zawsze usuwam części wiadomości mogące narazić reputację Klienta lub zdradzić osobiste szczegóły.
 • Od Klienta zależy,czy ta wiadomość zostanie podpisana, czy nie. Zawsze pytam o zgodę.
 1. Ponadto niektórzy Klienci lub uczestnicy webinarów, umieszczają swoje opinie w moich mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/story.trenerka/, https://www.facebook.com/story.trenerka, https://www.tiktok.com/@story.trenerka  pisząc je w komentarzach. 
 2. Opinie od Kursantów i Klientów zamieszczam na stronie www.storytrenerka.pl oraz na stronach z ofertami określonych produktów.
 3. Opinie umieszczam także w swoich mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/story.trenerka/, https://www.facebook.com/story.trenerka, https://www.tiktok.com/@story.trenerka w formie video, postów lub relacji wyróżnionych. 
 4. Opinie są weryfikowane i zbierane od realnych i potwierdzonych Klientów.
 5. Nie publikuję wszystkich przekazanych mi opinii – podlegają one selekcji. 
 6. Nie publikuję opinii, które budzą moje zastrzeżenia co do ich autentyczności lub zawierają treści obraźliwe, naruszające dobre obyczaje. 
 7. Jeżeli masz zastrzeżenia co do autentyczności którejkolwiek z zamieszczonych przeze mnie opinii – zgłoś to do mnie na adres:insta@storytrenerka.pl.

Pamiętaj! Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju mojej marki. Jeśli pomogłam Ci, rozwiązać jakiś problem, bardzo się ucieszę na każdą formę Twojej opinii. Możesz napisać do mnie w wiadomości prywatnej, zostawić komentarz pod postem lub napisać mi e-maila, a zgodę mi udzieloną możesz zawsze wycofać kontaktując się ze mną przez e-mai: insta@storytrenerka.pl