Przedłuż korzystanie z Telegramowych inspiracji na październik!

Nie zdążyłaś wykorzystać wszystkich pomysłów i chciałabyś mieć więcej czasu na realizację wszystkich wyzwaniowych rolek? Cenisz sobie tę społeczność na telegramie i chciałabyś pozostać jej częścią na dłużej?

SPRAWDŹ DODATKOWĄ OFERTĘ PRZEDŁUŻENIA GRUPY I DODATKOWYCH SZKOLEŃ, KTÓRE ROZWINĄ TWÓJ INSTAGRAM.

SPRAWDŹ OFERTĘ

PRZYGOTUJ SIĘ NA ODLOT 🚀

SZKOLENIA I AUDYTY NA ŻYWO

 

Zapraszam Cię po jeszcze więcej wiedzy, inspiracji, motywacji! Profesjonalne wsparcie Twojego rozwoju na Instagramie! UWAGA‼️✨ To specjalna oferta tylko dla Ciebie! Zostań moim VIPEM, pozostań w zamkniętej grupie PREMIUM, w której będziesz uczestniczyć w szkoleniach na żywo oraz otrzymywać feedbacki

Biorąc udział w Challengu 2×30 zdobyłaś nowe umiejętności, nauczyłaś się, że nie potrzeba wielu godzin, alby stworzyć wartościowy post oraz wyrobiłaś nawyk regularności. Jestem pewna, że rozwinęła się również Twoja kreatywność, jeśli jednak nadal nie obserwujesz wzrostu konta i zaangażowania pod Twoimi postami, to znaczy, że musisz wykonać kolejną pracę. 

Jeśli marzysz o profilu, który przyciąga, to właśnie w tym programie masz szansę go stworzyć!

Podczas spotkań na żywo możesz:

  • Zadawać pytania
  • Generować pomysły na content
  • Otrzymywać opinie na temat swoich postów

 

START 5.10.2023

Jeśli nie chcesz brać udziału w dodatkowych szkoleniach, wykup przedłużenie dostępu do grupy na TELEGRAMIE, w której przez cały październik możesz korzystać z 60 inspiracji na reelsy i nowych 4 tutoriali na KREATYWNE wideo. 

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.