Proste rolki dla biznesu. B-roll, łatwe i szybkie reels

uWOLNIJ CZAS i publikuj regularnie.   

Czy to się wyklucza? NIE! Pokażę Ci system, który sprawi, że ruszysz z miejsca!

Twoim marzeniem są duże zasięgi, rozpoznawalność oraz nowi klienci, ale masz trudność w regularnym publikowaniu treści?

Czasem ciężko jest Ci znaleźć czas nawet totalne minimum? Rozumiem Cię całkowicie! W dzisiejszych czasach, utrzymanie regularności w tworzeniu treści na Instagramie może być prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza gdy prowadzisz własny biznes!

Codzienne nagrywanie wideo to nierealistyczne oczekiwanie, zwłaszcza gdy masz wiele obowiązków do spełnienia każdego dnia. Ale wiesz co? Istnieją strategie, które mogą pomóc Ci utrzymać regularność publikacji bez konieczności codziennego nagrywania wideo. Jednym z pomysłów może być planowanie i tworzenie treści z wyprzedzeniem. Możesz zarezerwować sobie jeden dzień w tygodniu na nagrywanie kilku filmów, a potem stopniowo je publikować w ciągu tygodnia.

CODZIENNA PUBLIKACJA

CODZIENNE NAGRYWANIE!

Planowanie, strategia pozyskiwania obserwatorów

Daj mi jeden dzień!

A ja uwolnię Cię od napięcia związanego z ciągłym brakiem filmów. Z moim systemem otrzymasz WOLNOŚĆ na dłużej niż miesiąc! 

Bo to nie codzienne nagrywanie jest kluczem do regularności w social mediach, tylko skuteczna organizacja pracy i spryt 🙂 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

KURSO-PRZEWODNIK

30 rolek w 1 dzień dla kobiet różnych branż

REELS RAKIETA 🚀 

SPRAWDŹ, ILE DLA CIEBIE WARTE SĄ:

Komfort posiadania uniwersalnych ujęć na reels i stories zawsze pod ręką. Dzięki nim, możesz publikować wartościowe treści nawet, gdy leżysz nieumalowana na kanapie. 

Luksus przygotowanych wcześniej treści, które zaprogramujesz, aby publikowały się automatycznie o wybranej przez Ciebie porze – nawet, w weekend, gdy jeszcze smacznie śpisz.

Brak codziennego stresu związanego z tym, że znowu nie masz co wrzucić na instagram.

Brak wyrzutów sumienia za niedotrzymanie sobie słowa – po raz kolejny raz – o regularnym postowaniu.

Jakość i drobna inwestycja czasu! 

Czy to możliwe?

Codzienna publikacja w social mediach jeszcze nigdy nie była taka prosta!  

Dzięki moim wskazówkom i tutorialom przygotujesz zapas elektryzujących treści, które pozwolą Ci utrzymać regularność na Instagramie!

Te krótkie i proste Reels zrobione ze mną, przykują wzrok Twojego widza na dłużej! Nauczysz się jak poprawnie i estetycznie kręcić proste ujęcia oraz jak edytować Twoje wideo, aby chciało być oglądane do końca, a nawet wielokrotnie!

Rzetelność, profesjonalizm i sukces na jednym filmie i to wszystko w 5 minut!  

CO ZNAJDZIESZ W MOIM PRZEWODNIKU?

Wiedzę o tym, jak przygotować pokój, dodatki i siebie do nagrań, aby wyglądały one profesjonalnie i estetycznie?

i

30 tematów na Reels, które wykorzystasz w połączeniu z przedstawionymi wideo.

Kreatywne pomysły na ujęcia pokazujące przedmioty związane z Twoją marką osobistą;

Tutoriale estetycznej edycji Reels;

Szkolenie na temat skutecznego planowania i efektywnego nagrywania wielu Reels na raz;

Przewodnik krok po kroku, dzięki  którym nagrasz 30 Reels za jednym razem!

JAKA JEST CENA TEGO ANTIDOTUM NA BRAK NAGRAŃ I CZASU?

370 PLN

za uwolniony czas, regularność, spokój i brak wyrzutów sumienia!  

  YES PLEASE 🚀

TOTALNY MUST HAVE! 

Stworzyłam antidotum na największe bolączki tworzenia treści na Instagramie:

🚀 BRAK CZASU

⭐️ BRAK POMYSŁU

💥 BRAK ŁADNYCH WNĘTRZ!

 

Jaką teraz będziesz mieć wymówkę przed codziennym postowaniem?

Jestem największą fanką kursów Asi. Zdarza mi się kupować wiele kursów, których potem niekończę, ba…, niektórych nawet nie otwieram. Tylko materiały Asi przerabiam od deski do deski. 

Dzięki Asi umiem robić ładne Insta stories. Nikt tak dobrze nie tłumaczy jak ona. Jej kreatywność i dar nauczania to cechy, które ją wyróżniają spośród innych. Jej wskazówki, które zastosowałam u siebie zaowocowały lepszą sprzedażą w niedługim czasie.

Odkąd dzięki Asi publikuję 1 Reels dzienne moje konto wzrosło o kilka tysięcy, a co najważniejsze, w końcu trafiłam do swojej grupy odbiorczej i widzę, jak mój biznes się rozwija.

#UWAGASPOILER

Moje tutoriale rozbudzą Twoją kreatywność, niezależnie od Twojej branży!

Dzięki mojemu kursowi nagrasz 30 konkretnych inspiracji, a drugie tyle wpadnie Ci spontanicznie do głowy! 

Nauczysz się ciekawej edycji Twoich rolek w aplikacji CapCut, m.in

I

stworzysz animację klatkami kluczowymi

I

nauczysz się używać green screen

I

opanujesz nakładanie wideo i innych elementów na wideo

FAQ

Czy styl rolek zaproponowanych w kursie nadaje się do mojej branży?

Jestem pewna, że moje inspiracje można zastosować w KAŻDEJ branży, która wymaga od Ciebie budowania marki osobistej. 

Częstotliwość publikowania rolek będzie zależała bardziej od potrzeb i oczekiwań społeczności aniżeli od tematyki konta czy branży, w której działa Twój biznes.Nie mam instagramowych wnętrz, czy będę mogła wykonać te inspiracje?

Zaproponowane przeze mnie inspiracje wykorzystasz w każdym wnętrzu! Pokażę Ci jak przeorganizować kilka elementów, aby stworzyć estetyczny kadr! Pokażę Ci przykład, który dostosujesz do swoich możliwości i dam Ci wskazówki, które pozwolą Ci wykonać najlepsze wideo w Twoich aktualnych warunkach. Podam Ci również tanie alternatywy do nagrywania rolek poza domem. 

Podpowiem Ci, jak się ubrać, umalować i nagrać, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie. Nie będę zmieniać Twojego stylu, a jedynie inspirować. Czy to coś dla biznesu MLM?

Tak! Kontekst wypowiedzi sama dopasujesz do swojej branży, a inspiracji może użyć każda kobieta, która jest twarzą swojego biznesu. 

Czy dowiem się, na jaki temat tworzyć posty?

Otrzymasz ode mnie 30 tematów, które z łatwością dopasujesz do proponowanych przeze mnie Reels.Mam biznes lokalny, czy to również dla mnie?

Tak, o ile chcesz reprezentować go swoją własną osobą.Nie umiem montować wideo, czy to kurs dla mnie?

Do wszystkich inspiracji dołączone są tutoriale. Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby wykonać nagrania wg mojego pomysłu. Jeśli natomiast poczujesz, że chciałabyś czegoś więcej lub będzie brakowało Ci podstaw, przez co tutoriale będą mało zrozumiałe, zawsze możesz uzupełnić swoją wiedzę tutorialami dla początkujących “Podstawowa obsługa aplikacji CapCut”. Przy zakupie “Stylowych rolek” dostaniesz na niego 20% zniżki. Hej! Nazywam się Asia Klimaszewska i jestem Coachem marek osobistych

Pomogę Ci zbudować skuteczną strategię widoczności i sprzedaży w social mediach. Tworzę kursy, warsztaty, programy mentorskie dla kobiet biznesu online, które chcą skalować swój przychód. Dzięki moim produktom cyfrowym zwiększysz zasięg i zbudujesz zaangażowaną społeczność na Instagramie.

Coach marek osobistych. wizerunek w sieci,  trener socjal media