LAST CALL ⏰

OSTATNIE MIEJSCA W GORĄCEJ CENIE!

ZAPRASZAM CIĘ NA INSTA WEEKEND

gdzie w inspirującej atmosferze, będziemy tworzyły profesjonalne materiały na Twoje social media – przez cały weekend!  

reels dla biznesu

Nagrania wideo z Tobą oraz „faceless”

Za moim przeszkoleniem i pomocą moją  oraz profesjonalnej mobile-wideo-maker, będziesz nagrywać brandingowe wideo – uniwersalne wideo – podkładki, które wykorzystasz wielokrotnie i w różnych celach. Czekają na Ciebie wspaniałe pomysły i przepiękna przestrzeń.

Szkolenia stacjonarne z instagrama, warszawa, trener instagrama warszawa

Szkolenie z edycji i montażu – Reels w 5 minut

Dowiesz się jak wykorzystać algorytm i jak utrzymać uwagę obserwatora na Twoim filmie. Dzięki powtarzalnym elementom, które poznasz, tworzenie kolejnych rolek będzie już tylko przyjemnością, a Ty będziesz się cieszyć wysokimi zasięgami.

Zdjęcia brandingowe Warszawa, sesja zdjęciowa

Sesja fotograficzna z profesjonalną fotografką

Szykuj się na sesję z prawdziwego zdarzenia! Stylistka włosów i makijażystka sprawią, że będziesz wyglądała jak milion dolarów, a profesjonalna fotografka przygotuje Ci aż 15 zdjęć, które dodadzą Twojej marce profesjonalizmu!

network kobiet biznesu, przedsiębiorcze kobiety

Mastermind

Weźmiesz udział w sesji Mastermind, podczas której skorzystasz z wiedzy i doświadczenia grupy przedsiębiorczych kobiet. Wspólnie opracujemy kolejne kroki, które doprowadzą Twój biznes do sukcesu!

PAKUJ WALIZKI!

Dwa dni pod jednym dachem? Jeśli chcesz z nami nocować to TAK! To nie jest zwykłe dwudniowe szkolenie, to również integracyjny wyjazd!

Uwaga: Liczba nieodpłatnych miejsc noclegowych na trzy dni jest ograniczona. Spiesz się, aby zająć miejsce.

UWAGA!

Nie możesz być z nami na cały weekend? 

Weź udział w sobotę lub w niedzielę.

Zapoznaj się z programem! 

Program

20-21.04.2024

WARSZAWA – Ursynów

Sobota

10:00 START

 • Estetyczne nagrywki, czyli wideo „faceless”.
 • Szkolenie z edycji Reels – „Zrób rolkę w 5 minut”
 • Obiad
 • Mastermind
 • Kolacja i integracja 

Niedziela

10:00 START

 • Sesja zdjęciowa
 • Wideo-nagrywki
 • Obiad
 • Wideo – nagrywki – nagrywanie contentu na kolejne miesiące.

 

Co mówią uczestniczki poprzedniego dnia w studio?

Maria Czekaj

 • ★★★★★

WYJEŻDŻAM z milionem pomysłów, z milionem RÓŻNYCH materiałów na rolki, ze zdjęciami i uśmiechem na ustach.

Monika dĄbrowska

 • ★★★★★

było rewelacyjnie, mnóstwo energii no i mam nowe pomysły na posty i rolki! Asia przekazywała wiedzę w bardzo prosty i łatwy sposób.

Dagmara Tomczyk

 • ★★★★★

Mega dzień! Mega energia! Kopalnia pomysłów! Poprostu zajefajnie! WRÓCIŁABym nawet za tydzień.

Gotowa na wspaniały, kobiecy, pełny inspiracji i profesjonalnych materiałów weekend?

Starannie przygotowałam przestrzeń dla Ciebie, abyś mogła w skupieniu na sobie zadbać o rozwój Twojego profilu.

Ten weekend to inwestycja, która oszczędzi Ci mnóstwo czasu w kolejnych miesiącach, a profesjonalne materiały w sieci zaowocują klientami i współpracami.

To również porządna dawka kreatywności, motywacji i inspiracji oraz nowe znajomości ze wspaniałymi kobietami, które idą podobną drogą co Ty.

POZNAJ MÓJ DREAM TEAM! 

Makijaż Warszawa

Mistrzyni makijażu podkręslającego Twoją urodę! 

Marcelina Kapral

network kobiet biznesu, przedsiębiorcze kobiety

Mistrzyni aparatu! Robi zdjęcia, tylko z dobrego kąta 🙂

Dominika Zwierzyńska

Zadbamy o Ciebie jak o gwiazdę!

Stworzyłam ten weekend z myślą o Twoim Instagramie, ale też o duszy i ciele! Inspirujące towarzystwo i wspaniała opieka specjalistek, to nie wszystko, o co zadbałam!

Bo Ty dosłownie o nic nie musisz się martwić! 

Zapewniam całodzienny catering i nocleg*! 

W domu jest kilka sypialni, więc możesz tu nocować bez dodatkowych opłat! Nocleg jest możliwy od 19.04 do 22.04. Zapytaj w wiadomości, czy miejsca są jeszcze dostępne!

Zajmij swoje miejsce już dziś!

Szkolenie z Reels
Wideo nagrywki
Sesja fotograficzna
Makijaż i fryzura
Nocleg
Całodzienny Catering

2499 zł

1299 zł 🔥

899 zł

599 zł 🎉

1699 zł

999 zł 💛

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego sprzętu do udziału w warsztacie?

Najważniejsze są telefon i ładowarka. Jeśli masz wysoki statyw do telefonu możesz go ze sobą zabrać. W nagrywaniu filmów masz pomoc specjalistek – moją i Reni, ale wszystkie materiały będą nagrane Twoim telefonem. Jeśli wiesz, że Twój telefon szybko traci baterię, zaopatrz się w powerbank.

Czy będę wiedziała jak się ubrać?

Wskazówki odnośnie ubioru przyjdą do Ciebie na e-maila, a podczas nagrywek moje koleżanki specjalistki i ja pomożemy Ci w dobrych wyborach.

Czy to coś dla biznesu MLM?

Oczywiście! Jako kobieta sukcesu potrzebujesz mieć wspaniałe zdjęcia i nagrywki wideo, którym nadasz wyjątkowy kontekst.Ile zdjęć dostanę w ramach sesji?

W cenie warsztatu otrzymasz 15 edytowanych zdjęć od naszej fotografki Dominiki. Będziesz mogła natomiast wykupić ich więcej! I powiem Ci, że to się zawsze tak kończy! Dominika robi świetne zdjęcia. 

Czy będziemy uczyć się edycji zdjęć i wideo?

Pierwszego dnia będziemy poświęcać czas edycji i montażowi wideo. Przeprowadzę Cię przez moją ulubione aplikacje do wideo i do obróbki zdjęć.

Mam biznes lokalny, czy to również dla mnie?

Tak, o ile chcesz reprezentować go swoją własną osobą. Będziemy robić zdjęcia i wideo Tobie z atrybutami Twojej marki. To mogą być Twoje produkty lub narzędzia pracy, dzięki którym wykonujesz usługi. Przemyśl to pod kątem tego, ile rzeczy musiałabyś/chciałabyś przywieźć i czy to będzie to dla Ciebie komfortowe. Wrazie wątpliwości napisz do mnie.Czy na warsztacie będzie możliwość uzyskania indywidualnej opinii na temat moich zdjęć i filmów?

Jak nie po to ten warsztat na żywo, to nie wiem po co! Spotykamy się, żebyś miała profesjonalne filmy! Pomożemy Ci osiągnąć wspaniałą jakość! 

Gdzie będziemy nocować?

W domu na warszawskim Ursynowie, w którym odbędzie się warsztat są trzy sypialnie oferujące 7 miejsc do spania.  Są to podwójne łóżka i kanapy. Nocleg jest opcjonalny i NIE JEST dodatkowo płatny.

Nie można zarezerwować całej sypialni dla siebie. Jeśli nie chcesz dzielić łóżka z koleżanką nie rezerwuj spania w domu.

Pierwszeństwo noclegu mają osoby, które wykupiły dwa dni warsztatu.

Możesz swobodnie nocować w domu od piątku 19.04 aż do poniedziałku 22.04 i wygodnie zaplanować swoją podróż, jeśli jedziesz z daleka! O dostępność miejsc noclegowych zapytaj mnie w wiadomości.

Dokonując płatności w uwagach wpisz daty noclegu.

Co potrzebuję ze sobą zabrać?

Telefon, ładowarkę, dobry humor i atrybuty, które są Ci potrzebne do pracy. Notes w kolorach firmy, wyjątkowo piękny długopis, kalendarz, laptop i inne narzędzia do pracy. Więcej szczegółów podam w mailu po zakupie.

Organizatorka zastrzega prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia przy utrzymaniu wszelkich obietnic złożonych w ofercie. Jeśli zmiana lokalizacji nastąpi, to tylko w granicach Warszawy lub na jej obrzeżach. O takiej zmianie zostaniesz niezwłocznie poinformowana. Organizator informuje, że zespół specjalistek (fotograf, makijażystka, stylistka fryzur, wideo-makerka), nie jest elementem stałym programu warsztatu i może być różnorodny w zależności od miejsca i terminu wydarzenia.