MINDSET - konieczne zmiany

Nasze myśli kreują naszą rzeczywistość. Zacznij się im przyglądać i nastaw żagle na sukces!

Nawet najlepsazy plan ze słabym nastawieniem nie zadziała! Zacznij nad tym pracować już dziś!

UWOLNIJ CZAS TWORZĄC REELS

Czyli jak być widoczną w sieci przy minimum nakładu. 

Podział obowiązków – delegacja – szybka i łatwa publikacja treści w Social Mediach.

HEJ! Jestem Asia! Ekspert Social Media Marketingu, Coach Instagrama, psycholog i mentor biznesowy.

Chcesz się uczyć ode mnie lub wspólnie pracować nad rozwojem Twoich Social Mediów?

Sprawdź koniecznie dostępne szkolenia online i ofertę stacjonarych warsztatów w Wiedniu.

Kalendarz na lato już się zapełnia!

Mam dla Ciebie prezent!

GAME CHANGER dla zasięgów! 

Pierwsze linijki do Twoich rolek, które chwytają uwagę i gwarantują wysoką oglądalność i konwersję.

Pierwsze linijki tekstu do Twoich rolek – tzw HAKI, które chwytają uwagę i gwarantują wysoką oglądalność i konwersję.  Dzięki tym tekstom zbudujesz wartościową i interesującą rolkę w kilka minut! Wykorzystaj moc słów! Pamiętaj! Masz niespełna dwie sekundy, aby przykuć uwagę obserwatora i kolejnych kilka, aby ją utrzymać. 

Aby pobrać zapisz się na mój newsletter. Jeśli chciałabyś ominąć ten krok, wyślij do mnie wiadomość z prośbą o udostępnienie sprzedaży bez pozostawiania danych kontaktowych w sklepie i newsletterze.

Koszt: 15 euro 

Jak wzbudzić zainteresowanie i uwagę obserwatora
.

Dołącz do zadowolonych klientek

Jestem super podekscytowana! Już widzę progres, tego co robimy! Przez weekend zwiększyły się zamówienia, nawet wpływają przez sklep! Ma to wszystko sens!  Ja uważam, że Ty jesteś genialna! Stworzona do tego, żeby prowadzić ludzi na Instagramie, którzy mają małe biznesy, żeby im pomagać.Weszłam na wyższy level i posiadłam tajemną wiedzę, o którą każdy mały przedsiębiorca będzie pytał!Bardzo się cieszę, że Cię spotkałam na mojej drodze i współpraca z Tobą była najlepszą decyzją, którą podjełam.

Maya’s Little Jars

Dołącz do zadowolonych klientek

Chciałam nauczyć się prowadzić Instagram w zgodzie ze sobą, aby biła z niego autentyczność i spójność. Mój instagram jest akualnie taki, jak wymarzyłam! Mam szablony, schematy, całe arkusze pomysłów na treści i pewność, że to co tworzę pomaga innym kobietom. We współpracy z Asią najbardziej cenię sobie to, że bije z niej spójność i autentyczność. Że jest po prostu sobą na wskroś, a przy tym bije z niej siła przewodniczki. Sprawnie stawia granice, pokazuje, jak warto dbać całościowo o biznes zaczynając od siebie i finalnie poczułam się zaopiekowana i bezpieczna. A to rzadkość w dzisiejszym świecie online. Wybieram mentorki bardzo świadomie. Potrzebowałam kogoś, kto wierzy we mnie i w to co robię czasem bardziej niż ja sama, kogoś kto kroczy z boku i daje wskazówki, trzyma kciuki i czynnie uczestniczy w procesie zmiany. Całą wiedzę jaką zdobyłam od razu wdrażałam i mam niesamowite efekty w tym obszarze w porównaniu do stanu sprzed rozpoczęcia współpracy.

Marta Liwak

Dołącz do zadowolonych klientek

Praca z Asią to jak odkrywanie kolejnych elementów układanki, gdzie coś, co było kiedyś mało interesujące, ponieważ nie znałam jego technicznych, społecznych i biznesowych możliwości, z dnia na dzień staje się coraz bardziej znane, inspirujące, a także dzięki Asi pasjonujące.

Jak publikować, nagrywać, aby było ciekawie i rozwojowo? I co równie ważne: jak zachęcić siebie, aby chciało się chcieć działać i być obecnym? Tego wszystkiego dowiedziałam się od Joanny i mocno wdrażam to w życie.

Serdecznie polecam współpracę z Joanną. Asia ma ogromną wiedzę, jest kreatorem nietuzinkowych pomysłów, inspiracji i ma ogromną zdolność motywowania.

Monika Honory

Dołącz do zadowolonych klientek

Moja współpraca z Asia zaczęła się od indywidualnego planu na story. Brałam udział również w jej programie Biznes Star ⭐️ i planuję prowadzenie indywidualne. Jej kreatywność jest niezwykle pomocna, indywidualne podejście, a także pozycja partnera w procesie budowania marki osobistej jest czymś naprawdę cennym. Asia w moich oczach jest ekspertem w swojej dziedzinie i wierze w to, że jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy. Ja chętnie korzystam z jej pomysłów ponieważ bardzo często ratują mój „zastój mentalny”.

Julia Misiaszek

Dołącz do zadowolonych klientek

Korzystając z Twoich konsultacji liczyłam na danie mi nowego spojrzenia na to co robię… Gdzieś zgubiłam się w drodze bycia w sieci i nowym biznesie. Zatrzymałam się i nie mogłam ruszyć z miejsca. Rozmowa była dla mnie ogromnym zaskoczeniem i rozwiązaniem na pojawiające się w głowie pytania. I tu nie chodzi o wiedzę a Twoje podejście do człowieka. Zadawane pytania otwierały kolejne szufladki w głowie i rozwiązania pojawiały się same. Wystarczyło kilka Twoich podpowiedzi a problem okazywał się błachym . Po konsultacji powstał nowy plan i masa rozwiązań z których powoli zaczynam korzystać. Dziękuję Ci za ludzkie podejście do każdego tematu i rozmowę prosto z serca.

Kamila Brzezińska