Dzień w studio

Grupowa sesja foto & wideo

📍Wiedeń

Niesamowita sesja contentowa w doborowym towarzystwie

Stwórz z nami materiały, które pozwolą Ci docierać do nowych odbiorców!

ZDJĘCIA

&

REELS

Zapraszam Cię na pełen wrażeń i dobrej energii dzień nagrań i zdjęć w Wiedniu! 

Jedno intensywne spotkanie wystarczy, aby nagrać materiały, które będziesz wykorzystywać przez dłuuuugi czas! Nie musisz tygodniami na nie czekać, tak jak u fotografa czy filmowca. My nie pracujemy na akord, tylko na czas. W dzień warsztatowy zapełniamy Twoją galerię dziesiątkami zdjęć i wideo, a dostęp do nich masz od razu, ponieważ pracujemy Twoim telefonem!

Indoor & Outdoor

Materiały będziemy nagrywały w dwóch blokach – w Studio i w plenerze. 

Czeka nas przyjemny spacer po mieście z telefonem w ręce! Nauczysz się wybierać piękne kadry w locie, dzięki moim trikom już nigdy nie zabraknie Ci pięknych materiałów na Twoje Social Media. 

Będziesz miała galerię pełną różnorodnych zdjęć i wideo, a przede wszystkim spędzisz niesamowity, energetyczny i inspirujący dzien w towarzystwie cudownych kobiet.

Co mówią uczestniczki poprzednich sesji?

Dagmara Tomczyk

  • ★★★★★

Mega dzień! Mega energia! Kopalnia pomysłów! Po prostu zajefajnie! WRÓCIŁABym nawet za tydzień.

Monika dĄbrowska

  • ★★★★★

było rewelacyjnie, mnóstwo energii no i mam nowe pomysły na posty i rolki! Asia przekazywała wiedzę w bardzo prosty i łatwy sposób.

Maria Czekaj

  • ★★★★★

WYJEŻDŻAM z milionem pomysłów, z milionem RÓŻNYCH materiałów na rolki, ze zdjęciami i uśmiechem na ustach.

Szybki wynik

Zapomnij o kosztownych fotografach i filmowcach, którzy nie nadążają za tempem Social Mediów! Długie tygodnie oczekiwania na obrobione zdjęcia to już przeszłość. Mam dla Ciebie rozwiązanie SMART! Zdjęcia i wideo Twoim smartfonem – Tak to się teraz robi! Ze mną uczysz się i działasz! 

Świeży kontent na Social Media

Korzystasz z wiedzy i umiejętności specjalistki, która śledzi najnowsze trendy i wie, co działa na Instagramie. Twoje materiały będą kreatywne i zgodne z aktualnymi preferencjami użytkowników, co skutecznie przyciągnie uwagę i zaangażowanie Twoich odbiorców.

Pełen komfort i oszczędność czasu

Nie musisz martwić się o estetyczną i sprzątniętą przestrzeń, o światło, organizację czy akcesoria – wszystko co pozwoli nam stworzyć niesamowite treści jest już gotowe!

Najbliższe daty:

29.06.2024 

19.07.2024

To chcesz wiedzieć...

Jak się przygotować do sesji?

Podczas krótkiej wstępnej konsultacji omówimy Twoją wizję i wybierzemy odpowiednie miejsca, dostaniesz wskazówki dotyczące doboru outfitów i dodatków. W dzień sesji przyjdź w ulubionym makijażu. Jeśli na co dzień się nie malujesz, zrób wyjątek w ten dzień dla zmatowienia skóry. Jeśli masz ochotę na full glam – śmiało! Nie musisz korzystać z pomocy makijażystki czy stylistki fryzur, ale pamiętaj, w kamerze makijaż się zjada, więc musi być trochę mocniejszy niż na co dzień. 

Jakiego rodzaju treści nagramy podczas sesji?

W dniu nagrań robimy kreatywne ujęcia i nagrywamy krótkie wideo bez skryptów. Będą to ujęcia statyczne lub dynamiczne, w większej części do użycia bez montażu. To aktualnie najbardziej trendy filmy na Instagramie i muuuuusisz to wykorzystać! Na miejscu zobaczysz jak dalej pracować z tymi materiałami.

Czy mogę w trakcie sesji zmieniać stylizacje?

Oczywiście! Będę Cię do tego zachęcać i udzielę wsparcia w wyborze stylizacji, które będą pasowały do wybranego wnętrza i do celu Twojej sesji.

Czy mogę zabrać ze sobą własne rekwizyty?

Oczywiście, zabierz ze sobą wszystkie atrybuty reprezentujące Twoją działalność. 

Czy jest inna forma współpracy z Tobą nad rozwojem moich Social Mediów?

Oczywiście! Zakres współpracy jest bardzo szeroki! Od konsultacji strategicznych, przez szkolenia indywidualne lub zespołowe, aż po oddanie profilu w moje ręce. Na tym stanowisku jestem managerem i twórcą contentu i dpowiadam za realizację celów marketingowych. Zapraszam do kontaktu, stworzymy dla Ciebie spersonalizowany plan opieki. 

Nie lubię pracować w grupie, czy jest możliwość indywidualnej sesji?

Oczywiście, zapraszam Cię na tę stronę – SMART SESJA

Magdalena Radomska

www.modanasukces.com

 

Dlaczego warto ze mną współpracować? Sprawdź wideo-opinie.

Kliknij, aby obejrzeć na Instagramie.

Joanna Pacula-Nowak

www.zenmama.pl

Joanna Klimaszewska

Hej! Nazywam się Asia, jestem psychologiem, trenerem i mentorem Instagrama. Pomagam budować marki osobiste i rozwijać kobiece biznesy.

Uczę promocji  poprzez umiejętne wykorzystanie wideo w Insta stories i rolkach! Dobra energia i moc motywowania to moje SUPER POWERS. Dla moich klientek tworzę narzędzia, kursy i usługi premium. Wspieram kobiety biznesu online, które są specjalistkami w swojej branży i poprzez swój profil na Instagramie chcą dzielić się wartościowa treścią, budować markę osobistą i podkręcić sprzedaż.

Kreatywność i wizja to moje mocne punkty! Wykorzystuję je w tworzeniu content planów, kampanii sprzedażowych i wideo-marketingu. Chętnie wesprę Ciebie w osiągnięciu lepszej widoczności na Instagramie.